| IMPA编码 | 591905 |
| 单位 | PCE |
| 中文标题 | 591905 平口凿子 方形柄 宽19mm 长254mm TRELAWNY 型号704.3107 |
| 英文标题 | CHISEL FLAT SQUARE SHANK, W19MMXL254MM TRELAWNY 704.3107 |
| 英文说明 | Common to all models when fitted with the standard (12mm) 1/2" sq chisel holder. |
| 中文说明 | 所有型号在配备标准(12mm)1/2英寸方凿刀柄时均可通用,确保工具更换快捷方便,适用于多种作业需求。 |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
