| IMPA编码 | 591904 |
| 单位 | PCE |
| 中文标题 | 591904 凿子 曲柄式 方形柄1/2英寸 长7英寸 刀片1-3/8英寸 型号704.3205 |
| 英文标题 | CHISEL FOR AIR SCALER 1/2"SQ, CRANK 7"L BLADE1-3/8" 704.3205 |
| 英文说明 | Common to all models when fitted with the standard (12mm) 1/2" sq chisel holder. |
| 中文说明 | 所有型号在配备标准(12mm)1/2英寸方凿刀柄时均可通用,确保工具更换快捷方便,适用于多种作业需求。 |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
