| IMPA编码 | 591903 |
| 单位 | PCE |
| 中文标题 | 591903 防火花凿子 用于气动除锈机 1/2英寸方柄×7英寸长 刀片2英寸 型号704.3110 |
| 英文标题 | CHISEL SPARKRESIST F/AIRSCALER, 1/2"SQX7"L BLADE 2" 704.3110 |
| 英文说明 | Common to all models when fitted with the standard (12mm) 1/2" sq chisel holder. |
| 中文说明 | 所有型号在配备标准(12mm)1/2英寸方凿刀柄时均可通用,确保工具更换快捷方便,适用于多种作业需求。 |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
