| IMPA编码 | 492202 |
| 单位 | PCE |
| 中文标题 | 492202 圆形旋钮把手(用于外装锁)SCHWEPPER 227A |
| 英文标题 | HANDLE KNOB ROUND FOR RIM LOCK, SCHWEPPER 227A |
| 英文说明 | Screws: DIN 74-A5 (5 mm diam) x 2. |
| 中文说明 | 螺丝:DIN74-A5(直径5毫米)× 2。 |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
