| IMPA编码 | 352096 |
| 单位 | PCE |
| 中文标题 | 352096 凸轮锁紧式接头 不锈钢,卷轴适配器 2" |
| 英文标题 | COUPLING CAM&GROOVE S. STEEL, SPOOL ADAPTOR 2" |
| 英文说明 | Part SA spool adaptor connects two lengths of hose with coupler ends. 1/2" to 6". |
| 中文说明 | SA型接头适配器用于连接两端带有耦合器的两段软管,尺寸范围为1/2"至6"。 |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
