| IMPA编码 | 007259 |
| 单位 | KGS |
| 中文标题 | 007259 去骨扎带猪里脊 8-10磅 NAMP-413A |
| 英文标题 | PORK LOIN BONED&TIED 8-10LB NAMP-413A |
| 英文说明 | PORK LOIN BONED&TIED 8-10LB NAMP-413A |
| 中文说明 | 去骨扎带猪里脊 8-10磅 NAMP-413A |
| IMPA版本 | 8th Edition |
| 售价(不含税运CNY) | 暂无价格 |
产品内容 以上内容为AI翻译,请正确甄别-The above content is translated by AI and the images are sourced from the internet. Please discern correctly.
